Гoлoвнa - Start
Розклад Богослужiнь
Gottesdienstplan
Парафія- Gemeinde Düsseldorf
Новини - Nachrichten
Erklärung Seiner Allheiligkeit
Молімось за Україну
Ostern Пасха 2022
Єпархія - Eparchie
Tomos für die Ukraine
Церква - Kirche
Links
Kontakt - Impressum
     
 


Пасха 2011 року в українській православній громаді в Дюссельдорфі

in deutscher Sprache

24 квітня 2011 року українська православна громада в Дюссельдорфі відсвяткувала в римо-католицькій церкві Святого Августина Великоднє Свято. З'їхалось багато віруючих не тільки зі столиці німецької землі Північний Рейн-Вестфалія, але й з багатьох інших міст - з Кельну, Бонну, Дуйсбурґу, Крефельду, Ессену, Золинґену, Вупперталю, Дортмунду та Білефельду.

Службу Божу відправляв протоієрей Анфір Остапчук. Після літургії він прочитав Великоднє Послання Aрхієпископа Іоана, керуючого єпископа Української православної єпархії в Західній Європі.

Настоятель парафії також подякував римо-католицькій громаді за її гостинність, за те, що українська православна громада може відправляти свої Богослуження в церкві Cвятого Августина.

Крім того протоієрей Анфір Остапчук прочитав вітання міністра закордонних справ України Костянтин Грищенка світовому українству з нагоди Великодня.

Привітальний лист міністра передав настоятелю української православної громади в Дюссельдорфі особисто керівник відділення Посольства України у Федеративній Республіці Німеччинa в Бонні, д-р Ярослав Баран.

Після освячення пасок в церкві віруючі зібралися на спільну трапезу в прицерковнім залі.

________________________________________________________________________

>>> Різдво в українській православній громаді

>>> Свято Преображення Господнього в Дюссельдорфі