Гoлoвнa - Start
Розклад Богослужiнь
Gottesdienstplan
Парафія Дюссельдорф
Gemeinde Düsseldorf
Єпархія - Eparchie
Geschichte - Історія
Links
Kontakt - Impressum
     
 


В Константинополі молилися за героїв Небесної сотні та українських воїнів

in deutscher Sprache

21 лютого 2016 року з благословення Вселенського Патріарха Константинопольського Варфоломія І  у стародавньому Свято-Миколаївському соборі у Стамбулі (Константинополі) молитовно «вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та героїв, загиблих за волю України у війні з російським агресором».

Як повідомив Генеральний консул України в Стамбулі Василь Боднар, Божественну літургію українською мовою та поминальний молебень за героїв Небесної сотні та воїнів, загиблих у «війні з російським агресором», здійснили ієрархи і духовенство Української Православної Церкви США.

Зокрема, з благословення Патріарха Варфоломія, службу очолили митрополит Антоній (Щерба), Предстоятеля УПЦ в США та діаспорі, скарбник Асамблеї канонічних православних єпископів Америки, а також єпископ Даниїл (Зелінський), голова Консисторії і заступник Голови Архієрейського Собору УПЦ, який також є головою Комітету з правових питань Асамблеї канонічних православних єпископів Америки. Українським ієрархам у Стамбулі співслужили українські та грецькі священики Константинопольського Патріархату.

Богослужіння було відправлене для української православної громади Стамбулу, яка перебуває під омофором Вселенського Патріархату.

Разом з представниками української громади у богослужінні взяли участь Генеральний консул України в Стамбулі Василь Боднар та працівники українського диппредставництва.

Як повідомлялося, 20 лютого Собор єпископів УПЦ США та діаспорі ухвалив звернення з приводу другої річниці масового розстрілу учасників Євромайдану в Києві, а також закликав світову громадськість стримувати військову агресію Росії проти України.

(за: uocofusa.org)

>>> Митрополит Антоній і Владика Даниїл зустрілися з Вселенським Патріархом