Гoлoвнa - Start
Парафія Дюссельдорф
Gemeinde Düsseldorf
Єпархія - Eparchie
Geschichte - Історія
Kontakt - Impressum
     
 


Преосвященніший Владика Даниїл - новий правлячий єпископ Західно-Європейської Єпархії Української Православної Церкви в Діаспорі

in deutscher Sprache

У своєму листі від 24 липня 2016 року скерованому до Преосвященнішого Владики Даниїла та духовенства Західно-Європейської Єпархії Української Православної Церкви в Діаспорі (УАПЦ) Високопреосвященіший Архиєпископ Антоній, Митрополит Української Православної Церкви США й Діаспори, повідомляє, що він призначає Владику Даниїла Правлячим Єпископом Західно-Європейської Єпархії УПЦ в Діаспорі з чинністю дати цього листа - 24 липня 2016 року. Таким чином Преосвященніший Владика Даниїл став наступником його попередника на цьому становищі, Високопреосвященнішого Архиєпископа Іоана (Дерев’янка) Західно-Європейського й Австралійсько-Новозеландського, котрий з огляду на його вік і стан здоров’я подав Митрополиту Антонію свою заяву з проханням про його повне звільнення від архипастирських обов’язків. Митрополит Антоній задовільнив це прохання Владики Іоана і висловив подяку за його довголітню працю у Винограднику Божому - Церкві Христовій. Відповідальність за архіпастирське піклування Єпархії Австралії та Нової Зеландії взяв на себе Митрополит Антоній.

Notabene: Високопреосвященніший Митрополит Антоній став наступником його попередника Митрополита Української Православної Церкви США й Діаспори (УАПЦ), блаженнішого Архиєпископа Константина, котрий упокоївся в Бозі 21 травня 2012 року. До складу У(А)ПЦ в Діаспорі входять: Західно-Європейська Єпархія (Великобританія, Німеччина, Франція, Бельгія й інші західно-європейські країни), а також Австралійсько-Новозеландська Єпархія та Південна Америка. На це становище Архиєпископ Антоній був обраний 6 жовтня 2012 року на Надзвичайному Соборі УПЦ США в Митрополичому центрі в South Bound Brook, NJ. Тепер замість статутарної назви УАПЦ частіше вживається назва УПЦ в Діаспорі. На Звичайному Соборі У(А)ПЦ в Діаспорі, котрий відбувся в Мюнхені з 31 жовтня по 1 листопада 2015 р., Митрополит Антоній був традиційно обраний і затверджений на цьому становищі. До того часу після упокоєння блаженнішого Митрополита Константина Владика Антоній предстояв цій Церкві в якості місцеблюстителя.

Життєпис Владики Даниїла >>>