Гoлoвнa - Start
Розклад Богослужiнь
Gottesdienstplan
Парафія- Gemeinde Düsseldorf
Новини - Nachrichten
Erklärung Seiner Allheiligkeit
Молімось за Україну
Ostern Пасха 2022
Єпархія - Eparchie
Tomos für die Ukraine
Церква - Kirche
Links
Kontakt - Impressum
     
 


Зустріч духовенства Української Православної Церкви Діаспори (Німеччини, Бельгії та Франції) з Архієпископом Даниїлом

in deutscher Sprache

В суботу 16 березня 2019 року в Українській Православній Церкві св. Петра і Павла в Мюнхені, Німеччина, пройшла конференція духовенства та зустріч із правлячим архієреєм Західно-Європейської Єпархії Української Православної Церкви Діаспори - Високопреосвященним архієпископом Даниїлом.

Ранком, перед початком конференції та зустрічі, архієпископ Даниїл у співслужінні із 15 священнослужителями тепер єдиної УПЦ Діаспори, відслужив Божественну Літургію під час якої семінарист Свято-Софіївської Української Православної Богословської Семінарії (Савт Бавнд Брук, Н. Дж.) іподиякон Олександр Смоктунович був рукоположений у дияконський сан.

Під час засідання духовенства та представників українських православних громад, архієпископ Даниїл ознайомив присутніх із процесом надання Автокефалії Православній Церкві України. Владика розповів присутнім про історію та структуру УПЦ Діаспори і відзначив, що духовенство попередньо різних Православних юрисдикцій УПЦ, сьогоднішнім днем є невід’ємною частиною духовного служіння УПЦ ДІАСПОРИ, котра знаходиться в духовному канонічному Євхаристійному єднанні з Вселенською Константинопольською Церквою.

Окрім того, архієпископ Даниїл, від імені митрополита Антонія, привітав учасників зібрання та побажав терпіння, злагоди та духовного зросту в період Великого Посту.

за: uocofusa.org