Гoлoвнa - Start
Парафія Дюссельдорф
Gemeinde Düsseldorf
Єпархія - Eparchie
Geschichte - Історія
Kontakt - Impressum
     
 


Великдень в українській православній громаді м. Дюссельдорф - 2019 року

in deutscher Sprache

У неділю 28 квітня 2019 року українська православна громада св. Миколая Чудотворця м. Дюссельдорф радісно відсвяткувала Празник Воскресіння Христового.

Божественну Літургію в римо-католицькій церкві св. Августина відправляли настоятель  митрофорний о. протопресвітер Анфір Остапчук, о. протоієрей Володимир Сорока із сусідньої громади м. Крефельд та диякон Левен Ґіґевскі. Спів хористів підносив святковий і молитовний настрій.

У цей день просторий храм св. Августина був заповнений вірянами. Вони прибули не тільки зі столиці німецької землі Північний Рейн-Вестфалія, м. Дюссельдорф, але й з інших сусідніх міст, як Кельн, Бонн, Дортмунд, Крефельд, Ессен, Бохум, Золінґен i Вупперталь.

У цей великий Празник Воскресіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа віряни мали можливість приступити до Святої Сповіді і Святого Причастя.

Після Богослужіння, за давнім звичаєм, відбулося освячення пасок, крашанок й інших страв, що їх принесли віряни в барвисто прибраних кошиках. Опісля громада зібралася на спільну трапезу в прицерковній залі.