Гoлoвнa - Start
Парафія Дюссельдорф
Gemeinde Düsseldorf
Єпархія - Eparchie
Geschichte - Історія
Kontakt - Impressum
     
 


Митрополит Ауґустин і Митрополит Серафим служили
Cв. Літургію з нагоди 60-ліття Николая Тона, KOKiD
Панахида по спочилому Московському Патріарху Алексію II

in deutscher Sprache

У день Святого Миколая Мир Лікійських, 6 грудня 2008 року, дипл. теол. іподіякон Николай Тон, виконавчий секретар Комісії Православної Церкви в Німеччині – КОКіД, відзначав своє 60-ліття. З цієї нагоди це об’єднання (канонічних) православних дієцезій в Німеччині влаштувало святочний захід з Божественною Літургією та прийняттям у сербській парафії св. Апостола і Євангелиста Луки у районі м. Дортмунд-Клай.

                 

Божественну Літургію звершували Високопреосвященiший Митрополит Ауґустин, Екзарх Вселенського Патріарха на Середю Європу, і Високопреосвященніший Митрополит д-р. Серафим, Румунська Православна Цeрква.

У вівтарі молилися священики грецьких, сербських, російських, румунських парафій, і української парафії м. Дюссельдорф.

Після Літургії була відправлена Панахида по спочилому Московському Патріарху Алексію II. Іподиякон Николай Тон сказав коротке траурне слово.

На початку прийняття у парафіяльнім залі Високопреосвященніший Митрополит Ауґустин, Голова КОКіД, привітав іподиякона Николая з його 60-літтям, вшануввав його діяльність та побажав йому здоров’я, енергії та Божого Благословення і многих літ. За Митрополитом Ауґустином послідували дальші привітання ґратулянтів.

Митрополит Ауґустин у своїй вітальній промові розповів також із житія Святого Чудотворця Миколая, Єпископа Мир Лікійських – у старовинні часи це назва ландшафту на південному побережжі Малої Азії. Святитель Миколай помер коло 350 року по Христі. Він вважається покровителем мореплавців, купців та інших, котрого ми знаємо як переодягненого старика з білою бородою, що кожного року приходить до нас у домівки 19 грудня або на передодні, щоб обдарувати дітей.

_________________________________________________________________________

Торжество Православія у Дюссельдорфі - Єпископи КОКіД служли Божественну Літургію. Преосвященніший Владика Андрій співслужив (16.3.2008)

Православна участь у Конґресі Євангелицької Церкви в Кельні (8.6.2007)

Більше 10-ти років членства в КОКіД